У Львові встановили табло, що показує кількість покараних за злочини проти активістів Майдану

770
На табло вказано, скільки людей постраждало під час революції та скільки було вбито

У Львові на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку встановили електронне табло, на якому відображається кількість днів, що пройшла від закінчення Революції гідності, а також кількість покараних за злочини проти активістів, які брали в ній участь.

Ініціатива встановити таке табло виникла у колишніх учасників львівського Євромайдану та учасників Революції гідності. Спонукало до цього те, що уже пройшло чотири роки від закінчення революції, а винних, за їхніми словами, досі не покарано. Про це пише День.

Табло зроблене із металу та нагадує собою велику коробку. Створив його активіст Михайло Мосін. За його словами, на створення табло він витратив місяць.

Кількість днів від початку Революції гідності у ньому оновлюється автоматично. А от кількість покараних злочинці потрібно змінювати вручну. Наразі у цій графі висвітлюється цифра один.

Також на поверхні табло вказано, скільки людей постраждало під час революції та скільки було вбито. Імена всіх вбитих виписано в колонку.

Крім того, збоку наклеєний QR-код. Відсканувавши його смартфоном можна перейти на звернення, яке активісти написали до усіх гілок влади, зокрема до Президента, Прем’єр-міністра, голови СБУ, Генерального прокурора тощо.

«Відсутність результатів через вашу бездіяльність або свідоме саботування дестабілізує і без того складну ситуація, грає на руку ворогам України. Невідворотність покарання за вчинений злочин – одна з основ правової держави. За можливість жити у правовій державі ми виходили на Майдан. Повернулися не всі. Ми усвідомлюємо, що проблема відсутності результатів і покарань є системною. Але у цій системі кожен має свій обов’язок, і ми вимагаємо від вас виконати ваш», – підкреслено у зверненні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв