Охоронці університету Богомольця побили журналіста і забрали в нього документи

392
Охоронці медичного університету імені Богомольця побили журналіста Олега Яценка

У Києві охоронці медичного університету імені Богомольця побили журналіста Олега Яценка, а також відібрали в нього речі і документи. Інцидент стався під час того, як журналіст знімав документальний фільм про страйк у виші.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє «Слідство.Інфо».

Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров’я відсторонило від посади ректора медуніверситету Богомольця Катерину Амосову, оскільки заклад не уклав договір із центром тестування і зірвав іспит «Крок» – аналог ЗНО для медиків. У зв’язку з цим керівництво вишу оголосило безстроковий страйк з 26 лютого.

За словами студентки Катерини Павловської, Яценко спитав у так званої охорони одного з забарикадованих корпусів вишу, як потрапити в університет, і чому досі не проводяться заняття.

«Охорона затягла його в приміщення через вікно і почала бити ногами. На вимогу активістів та студентів припинити побиття – закрила вікно шторами. Навіть прибуття екіпажу поліції не зупинило знущання, Яценка продовжували безжально бити», – ідеться у повідомленні.

Журналіста протримали у приміщенні близько 40 хвилин, забрали всі документи та розбили окуляри.

Жорстоко побили журналіста Олега Яценка, який знімав документальний фільм про «страйк» в медуніверситеті Богомольця. За …

Опубліковано Слідство.Інфо 27 лютого 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв