ГПУ відбирає прокурорів за відданістю керівництву, – Горбатюк

256
Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк заявив, що у відомстві існує механізм ліквідації незручних для керівництва працівників.

«Протягом 26 років розвитку прокуратури на перший план виходило призначення на посади не за професійним принципом часто, а за принципом відданості керівництву. Часто працівників, які не виконували вказівки керівництва, у тому числі незаконних, тим або іншим способом видавлювали з системи», – цитує УНІАН Горбатюка.
За його словами, слідчих, які не влаштували керівництво відомства, часто звільняли завдяки реорганізації Головного слідчого управління Генпрокуратури, а їх уже було майже 15 протягом останніх 10 років.
«Змінюються два слова в назві структурного підрозділу, всіх виводять за штат, а на посади призначають тих осіб, яким керівництво довіряє. Інших переводять в інші підрозділи або звільняють. Таким чином можна вирішувати питання про закриття виробництв і розслідувань щодо корупціонерів», – наголосив представник ГПУ.
Додамо, 21 квітня 2016 року прокурор відомства Владислав Куценко, який був помічником колишнього Генерального прокурора Віктора Шокіна, заявив, що ГПУ має претензії до роботи Горбатюка.

Коментарi

Коментарiв