Приєднання України до НАТО поки неможливе, – посол США

252
Посол США при Альянсі Дуґлас Лют наголосив, що побоювання щодо можливої дестабілізації Російської Федерації найближчим часом не дадуть можливості Україні, Грузії й деяким балканським державам приєднатися до НАТО.

На думку Люта, нині Альянс переживає значне потрясіння, що може порівнятися хіба що з ситуацією при завершенні холодної війни, тому організація не хоче загострювати внутрішність слабкість в Російській Федерації  – передає Reuters. 
«Так, Росія нині агресивніша держава, але у принциповому плані РФ є країною в стані спаду. Протягом тривалого часу ми матимемо справу з Російською Федерацію, яка перебуває у стані занепаду, яка протягом останніх 25 років не змогла провести базові реформи. Ця країна відіграє важливу роль в стратегічному середовищі, і стратегічне середовище буде гальмом на шляху розширення НАТО», – зазначив дипломат.
За його словами, у найближчому майбутньому не існує жодної перспективи для розширення Організації Північноатлантичного договору, тому тиск на Альянс щодо цього питання може лише погіршити ситуацію.
«Жодним чином ми не зможемо отримати консенсус в найближчому майбутньому за умови приєднання до НАТО Грузії або України», – наголосив Лют.

Коментарi

Коментарiв