Одіозний Медведчук погрожував адвокатам Савченко

213
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін повідомив про погрози від одіозного бізнесмена, кума Президента Російської Федерації Владіміра Путіна Віктора Медведчука.

Раніше Українські новини повідомили, що Генеральна прокуратура розпочати розслідування щодо факту причетності Медведчука до антидержавної діяльності. Нагадаємо, раніше він був главою Адміністрації Президента України, а нині очолює організацію «Український вибір».
«Медведчук передав мені й іншому адвокату Савченко Миколі Полозову, що «розбереться» з нами. Те, що лідер «Українського вибору» «мочить» за вказівкою Кремля з трійки адвокатів саме нас має свої пояснення, проте відповідно до етичних міркувань не можу цим поділитися до завершення процесу», – написав у своєму Twitter захисник льотчиці.
Раніше Полозов закликав українську владу додати Медведчука до так званого «списку Савченко», що передбачає санкції проти осіб, причетних до фабрикування справи проти засудженої російським судом українки.
Пізніше прес-секретар Медведчука Олег Бабанін опублікував на сайті «Українського вибору» звернення до адвокатів Савченко.
«Пане Полозов, ви задумувалися, що не вашого розуму справа, хто буде в тому списку? Я вже не говорю про той випадок, коли громадянин РФ Полозов поставив знак дорівнює між інтереси держави України і громадянина Російської Федерації Фейгіна», – заявив наближений Медведчука.

Коментарi

Коментарiв