Терпіти це не будемо! – Лукашенко різко відповів Росії щодо «молочної війни»

779
Лукашенко жорстко відповів Росії щодо «молочної війни»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що плани Росії щодо обмеження поставок молочної продукції з його країни без відповіді не залишаться. За його словами, Білорусь віддаватиме своє молоко Росії за тією ціною, яку вони вважають за потрібне.

Про це повідомляє прес-служба глави Білорусі.

«Хочу сказати, що без відповіді такі речі не залишаться. Ми просто терпіти це не будемо. Тому що мене спецслужби інформують, що завезли (до Росії – ред.) з Нової Зеландії або звідкись сухе молоко (це їхня справа), з’явилися надлишки, і вони починають нас притримувати, поки реалізують те молоко за високими цінами. Тому їм не подобається дешеве молоко», – підкреслив Лукашенко.

За його словами, Білорусь віддаватиме своє молоко за тією ціною, яку вони вважають за потрібне.

«Російська влада нехай росіянам збільшує ціну, якщо там вже російські люди, москвичі або пітерці, об’їлися новозеландським молоком. Тому мене цікавить, як вирішується це питання», – наголосив політик.

Нагадаємо, із з 6 березня 2018 року Росія запроваджує обмеження на ввезення молока та іншої молочної продукції з Білорусі. Раніше вони хотіли заборонити білорусам постачати свої товари уже з 26 лютого.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв