Адвокат не повірив у заяву Порошенка про повернення Савченко

351
24 квітня цього року один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці, члена ПАРЄ Надії Савченко Марк Фегйін прокоментував слова Президента Петра Порошенка про те, що вона повернеться на Батьківщину вже через кілька тижнів.

Увечері 24 квітня в ефірі українських телеканалів Порошенко заявив, що Савченко може повернутися до України вже через кілька тижнів. У зв’язку з цим у нього були деякі прохання до політиків:
«Не буду з цього приводу говорити багато. Звертаюся до політиків – ні в якому разі прошу не втручатися у цей процес і не коментувати його, оскільки вже були ситуації, коли саме необережні коментарі шкодили справі і відтерміновували вирішення цього питання», – наголосив Президент. 
За його словами, термін повернення льотчиці на Батьківщину вдалося узгодити з Президентом Російської Федерації Владіміром Путіним під час останньої телефонної розмови.
«Уперше під час такої розмови ми отримали якусь надію. Було домовлено про алгоритм вирішення цієї проблеми, про попередні терміни і я про ці терміни розповів мамі Савченко, її сестрі і тим моїм представникам, які координують цей процес», – повідомив глава держави.
Пізніше у своєму Twitter Фейгін досить скептично прокоментував заяву Порошенка.
«Хочу, звичайно, розділити з Президентом України його оптимізм щодо «тижнів до звільнення» Савченко, але скоріше за все буде по-іншому. Будемо вважати, що мій скепсис щодо швидкої відправки льотчиці до України стане спонукальним мотивом для Кремля», – зазначив адвокат.

Коментарi

Коментарiв