Олександр Кочетков: Про театр фарисейства і лицемірства у виконанні Порошенка

430
Політолог Олександр Кочетков

Так, я дивився прес-конференцію Президента Порошенка: робота аналітика має і неапетитні сторони, зокрема, необхідність копатися в усякому політичному лайні.

«Ну, що тобі сказати про Сахалін?»…

Коли ПОП виходить до мікрофона, він щиро вірить в те, що говорить. Замовкає і знову починає рахувати гроші.

Його словам довіряють 10% лоялістів – це прошарок громадян, які завжди вірять будь-якій владі, вони так влаштовані біологічно. Ще 10% так настільки прагнуть змін на краще, що готові повірити в будь-яке словоблуддя, аби воно хоч в профіль нагадувало це саме поліпшення.

Решта 80%, включаючи найближче оточення ПОП, являють собою колективного Станіславського, готового вигукнути «Не вірю!», але вважають за краще мовчки займатися своїми справами і чекати, що воно якось налагодиться. Тому і перемагають в країні фарисейство і лицемірство, суміш правди і брехні, а також розмиті поняття добра і зла.

Розумієте, людина виходить на трибуну, заявляє, що не буде хвалитися успіхами і тут же починає ці хвастощі. Він стверджує, що не впливає на парламентську кампанію і негайно починає агітацію за свою «об’єднану» політсилу, до речі, в тих же виразах, що і його політнавігатор Юрій Луценко в своєму нещодавньому інтерв’ю «ЛБ». Він називає своєю особистою ініціативою те, до чого його змусили зовнішні партнери, зокрема, зміни в оборонній сфері та антикорупційній вертикалі. І так далі і тому подібне.

Що сподобалося і було злегка несподівано – жорсткість нашої преси, яка не соромилася ставити Порошенку запитання щодо його мальдівського вояжу, адекватності країні і навіть про Віктора Медведчука. Як відомо, від незручних запитань у ПОП піднімається тиск, проте ніяких більш серйозних наслідків не спостерігається. Зокрема, і намірів реагувати на критику.

Парламентські вибори наближаються. Сподіваюся, останні, на які впливає Петро Порошенко.

До речі, він стверджує, що не програв жодної виборчої кампанії за своє життя. Як, утім, і не провів жодної чесної.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв