ЄС може змінити рішення щодо безвізового режиму для України

170
Президент України Петро Порошенко висловив думку, що нині немає загроз для зриву запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом, проте в Раді ЄС може відбутися несподіванка.

Глава держави нагадав, що першим кроком до візової лібералізації вже стало одноголосне рішення єврокомісарів, які підтримали законодавче звернення до Європейського парламенту й Ради ЄС щодо запровадження безвізового режиму для України.
«Чи може бути крок назад? Теоретично може бути таке, що Рада ЄС не затвердить це рішення. Я мушу сказати, що останні два тижні в мене була дуже велика дипломатична активність, я мав переговори з президентом Єврокомісії і з президентом Європейської Ради, з лідерами європейських держав, і вони всі звернулися до Європарламенту. Мартін Шульц, президент Європарламенту, вже пообіцяв, що ми будемо робити все можливе, щоби прискорити ухвалення цього рішення», – цитує 24 Порошенка.
На його думку, нині немає жодних загроз для зриву візової лібералізації з Європейським Союзом. 
«Із абсолютною впевненістю я наголошую на тому, що у другій половині 2016 року українці повинні їздити до країн Євросоюзу за своїм біометричним паспортом», – пообіцяв Президент.

Коментарi

Коментарiв