Протестувальники під Радою частково згортають наметове містечко

303
Протестувальники згортають частину наметів

У Києві протестувальники згортають частину наметів у містечку поблизу Верховної Ради, які були встановлені ще у вересні 2017 року. Так, станом на 13:00 2 березня кілька наметів біля площі Конституції в Маріїнському парку вже були зібрані.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

1 березня до наметового містечка під будівлею парламенту було стягнуто велику кількість спецтехніки та силовиків. У партії «Рух нових сил» припускали, що, імовірно, готується зачистка містечка, однак цього так і не сталося.

«Згідно з рішенням руху «Звільнення», частина табору, яку раніше займав «Рух нових сил», звільняється від наметів», – зазначив нардеп із фракції «Самопоміч», один із координаторів акції протесту Семен Семенченко.

За його словами, табір зменшується в розмірах, і це пов’язано в тому числі з тим, що напередодні Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект про Вищий антикорупційний суд.

«Ми прибираємо намети фактично до Грушевського, і чекаємо від парламенту подальшого виконання вимог», – підкреслив Семенченко.

Нині велика частина наметів надалі залишається в Маріїнському парку. Як і раніше, розміщені намети і на вулиці Грушевського. Протестувальники також займають частину площі Конституції біля будівлі парламенту.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв