Міноборони провалило перевірку на детекторі брехні

205
Глава Міністерства оборони України Степан Полторак повідомив, що значна частина працівників апарату відомства не пройшли перевірку на детекторі брехні.

У цілому перевірку детектором брехні повинні були пройти 35 представників керівництва Міністерства оборони, проте близько 40% провалили тестування на поліграфі. Відтак, необхідна заміна особового складу у відомстві триватиме близько 4 місяців.
«У мене іншого виходу немає. Бо особи, які не ухвалюють вчасно рішення, особи, які працювали уже 30-40 років і нічого не міняють у своїй роботі  –  у  них, до речі, перспектива невелика. У них взагалі великі проблеми щодо пошуку роботи. Так, як була побудована їхня робота в міністерстві – таким чином система не працює», – наголосив Полторак.
За його словами, крім заміни особового складу в апараті Міноборони, скорочення відбудеться у штабі Військово-морських сил України. У цілому буде звільнено близько 200 осіб.
В ефірі 5 каналу міністр оборони зазначив, що нині чисельність штабу ВМС становить близько 500 осіб, у той час як має не більше 300. Чисельність флоту ж складає близько 11 тисяч.
Додамо, раніше атестацію провалила значна частина начальників у центральному апараті Міністерства оборони. Відповідно, буде звільнено близько 200 осіб.

Коментарi

Коментарiв