Росія ще довго не зможе створити крилаті ракети на ядерному заряді – ІноЗМІ

575
Експерти переконані: Путін лукавить щодо крилатих ракет

1 березня під час свого послання до Федеральних зборів Росії президент РФ Владімір Путін похизувався випробуванням нової крилатої ракети з ядерним двигуном, однак західні експерти піддали сумніву наявність у Кремля подібної зброї.

За словами експертів із Німеччини, такі ядерні технології є надто складними для Росії, а випробування були б надмірно дорогими. Про це пише Süddeutsche Zeitung.

Так, Путін заявив, що у РФ створена і пройшла випробування нова крилата ракета з ядерною енергетичною установкою. Під час його виступу 1 березня навіть показали відео випробування такої ракети та 3D-ролик її польоту. Однак навряд чи можна вважати заяви про нові російські озброєння достовірними, йдеться у статті.

На думку інженера-ракетобудівника і професора Технічного університету в Мюнхені Роберта Шмукера, Кремль іще довго не зможе розробити крилаті ракети на ядерному заряді: «Це дуже складно. Я не можу уявити, щоб вони могли зробити маленький літаючий ядерний реактор».

Науковець підкреслює, що вчені досліджують це питання протягом десятиліть.

Окрім цього, німецький інженер не вважає правдивими вихваляння Путіна щодо гіперзвукової зброї. Такі величезні швидкості, пояснює фахівець, означають украй високе навантаження на матеріал, до того ж, подібні випробування були б неймовірно дорогими.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв