Гройсман пообіцяв сформувати «справжню держслужбу»

176
25 квітня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що набуття чинності закону «Про державну службу» 1 травня цього року буде початком кардинальних якісних змін у цій галузі.

«Із 1 травня ми почнемо формувати справжню професійну державну службу в Україні. Сподіваюся, набуття чинності цього закону дозволить зробити структуру більш якісною і професійною», – пообіцяв Гройсман.
Новопризначений очільник Кабінету Міністрів наголосив, що в державі є особи, які прагнули домогтися відтермінування набуття чинності цього закону і здійснення реформування цієї галузі в цілому.
Ще на посаді спікера Верховної Ради Гройсман висловив думку, що уряд буде неспроможний уже з 1 травня запровадити закон щодо державної служби. 
«Ми ухвалили закон про нову державну службу, що покликаний за декілька років привести на службу якісно нові кадри. Насправді, цей закон набирає чинності з 1 травня 2016 року, а я запитаю, чи ми готові нині на рівні виконавчої влади запроваджувати цей закон? Ні! І я розумію, що це буде ще одна проблема, яку потрібно буде вирішувати з точки зору тих рішень, які мав би прийняти уряд», – зазначив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв