Обама і Меркель занепокоєні невиконанням Мінських домовленостей

160
24 квітня під час спільної прес-конференції Президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Анґела Меркель закликали сторони конфлікту на Донбасу якомога швидше реалізувати Мінські домовленості.

Лідери Сполучених Штатів Америки й Німеччини назвали саме Мінські домовленості чи не найважливішим інструментом на шляху до врегулювання конфлікту на Сході України й закликали якомога швидше реалізувати їх у повному обсязі.
«Ми спільно зробимо кроки для цього. Як у переговорах із українською стороною, так і, в першу чергу, з Російською Федерацією», − цитує Deutshe Welle виступ глави німецького уряду під час прес-конференції в Ґанновері.
Крім того, Меркель висловила занепокоєння щодо нестабільної ситуації на Донбасі. За її словами, вона детально обговорила цю проблему з Президентом США. Лідери двох держав також розробили план подальших дій на шляху до врегулювання конфлікту.
«Ми досі не маємо стабільного режиму припинення вогню і повинні активніше прогресувати в політичному процесі врегулювання ситуації», − наголосила канцлер Німеччини.
У свою чергу Обама вкотре нагадав, що скасування санкцій проти Російської Федерації буде можливим лише після того, як РФ виконає всі свої зобов’язання відповідно до Мінських домовленостей. 
Американський лідер також закликав новий склад Кабінету Міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом продовжувати роботу над запровадженням необхідних для держави реформ у політичній, енергетичній і економічній галузях.

Коментарi

Коментарiв