США може розмістити свої війська у Східній Європі

228
Під час засідання Комітету з питань збройних сил Палати представників США, запланованого на 27 квітня, питання щодо стримування агресії Кремля, в тому числі щодо України, стане основним на порядку денному. 

Видання The Hill 24 квітня поточного року повідомило, що члени Конгресу мають намір збільшити кількість кораблів у складі Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки.
За словами членів Комітету, відповідно до законопроекту про бюджет на забезпечення національної безпеки на 2017 рік, який обговорять під час засідання, більшість заходів Штатів спрямовані саме на стримування агресії Російської Федерації.
Американська влада ще з 2014 року, тобто після нападу РФ на українські території, боролася за посилення стримування Кремля, проте після нещодавньої імітації атаки російських винищувачів на есмінець США в Балтійському морі це питання набуло особливої актуальності.
«У нас є кошти на те, щоби розмістити війська в різних частинах Східної Європи, а це головне – мати присутність у регіоні, щоби продемонструвати підтримку нашим союзникам», – зазначив член комітету, конгресмен Адам Сміт.
Згідно з законопроектом, основним заходом щодо стримування агресії РФ буде «зміцнення європейської безпеки», спрямоване на надання допомоги збройним силам європейських партнерів Сполучених Штатів Америки.

Коментарi

Коментарiв