Тимошенко з Южаніною влаштували скандал через офшори

189
25 квітня голова Комітету Верховної Ради з питань податкової й митної політики Ніна Южаніна й лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко влаштували скандал під час обговорення змін до законодавства щодо деофшоризації.

Українська новини інформують, що суперечка між політиками відбулася під час засідання робочої групи з обговорення законопроектів про податкову систему, суверенітет України й деофшоризацію.
Глава «Батьківщини» звинуватила деяких присутніх під час засідання народних депутатів і, зокрема, голову парламентського комітету в тому, що вони “відмивали” кошти через офшорні компанії. Зазначимо, йшлося і про бізнес-партнерів Президента Петра Порошенка.
«Ваші звинувачення, що звучать протягом останнього часу, Юліє Володимирівно, не гідні. Не можна поводитися так. Я намагаюся з професійної точки зору розібратися з положеннями ваших законопроектів. Нічого іншого. Ніякого відношення до офшорів у мене немає», − наголосила Южаніна.
Вона також заявила, що більша частина представників ЗМІ, присутніх під час засідання, були там лише заради піару.
«Я не розумію, для чого така кількість камер. Щоби змусити когось щось зробити, або спонукати когось зробити щось. Ви тут з’явилися, щоби зробити політичні заяви», − зазначила глава комітету.
У свою чергу Тимошенко заявила, що «будучи прямим бізнес-партнером Порошенка, Южаніна фактично прикриває і ховає його офшори і зберігає систему ухилення від сплати податків через офшорні компанії».

Коментарi

Коментарiв