Лариса Ніцой: Вороги України мураєво-червонєнко-добкіно-рабіновичі увесь час насміхаються над українцями

898
Лариса Ніцой, письменниця

Вороги України мураєво-червонєнко-добкіно-рабіновичі увесь час насміхаються над іншими українцями. Вони хизуються своїми будками і дорікають нам, наче ми нічого не вміємо. Вони постійно питають мене, що я такого зробила у порівнянні з ними?

На цьому відео маленька Маруся «читає» книжечку. Дівчинка гортає сторінки і каже: «Ве-е-е», бо ця книжечка про хлопчика-вЕкалку. Бабуся Марусі написала мені, що її онуця любить цю книжку. Я подумала, що мабуть той вЕкалка Марусі когось нагадує )) Ми з художницею дуже старалися, щоб догодити отаким хлопчикам і дівчаткам, і вклали в книжку максимум любові.

Коли дорослі дядьки мені хочуть дошкулити і починають критикувати мої книжки, то я сміюся з них, бо в мене перед очима стоять отакі неймовірні сонечка-марусі.

Пояснювати цим дядькам, що робить українська дитяча письменниця для України, це все одно, що пояснювати пітекантропам, що таке соната для скрипки ля мажор.

Вороги України мураєво-червонєнко-добкіно-рабіновичі увесь час насміхаються над іншими українцями. Вони хизуються своїми будками і дорікають нам, наче ми нічого не вміємо. Вони постійно питають мене, що я такого зробила у порівнянні з ними? На цьому відео маленька Маруся «читає» книжечку. Дівчинка гортає сторінки і каже: «Ве-е-е», бо ця книжечка про хлопчика-вЕкалку. Бабуся Марусі написала мені, що її онуця любить цю книжку. Я подумала, що мабуть той вЕкалка Марусі когось нагадує )) Ми з художницею дуже старалися, щоб догодити отаким хлопчикам і дівчаткам, і вклали в книжку максимум любові. Коли дорослі дядьки мені хочуть дошкулити і починають критикувати мої книжки, то я сміюся з них, бо в мене перед очима стоять отакі неймовірні сонечка-марусі. Пояснювати цим дядькам, що робить українська дитяча письменниця для України, це все одно, що пояснювати пітекантропам, що таке соната для скрипки ля мажор.

Опубліковано Ларисою Ніцой 5 березень 2018 р.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв