У Львові Ірині Білик влаштували коридор із «кров’ю» через відмову визнати Росію агресором

634
Активісти змусили Білик визнати Росію країною-агресором

Представники націоналістичних організацій блокують у Львові концерт української співачки Ірини Білик, який має відбутися в Оперному театрі, оскільки вона відмовилася визнати Росію агресором. Врешті, активісти таки змусили її зробити це.

Про це повідомляє Вголос.

Член громадської організації «Сокіл» заявив: «Ми зробили коридор, який залили «кров’ю». Вона символізує кров загиблих на Сході українських солдатів. Той, хто хотів потрапити на концерт, міг пройти лише цим коридором. Продюсер Ірини, який прийшов до входу в Оперу, вирвав у активістів плакати із фото воїнів у Дебальцевому і кинув їх на землю. Через це почались сутички».

«Після тривалих перемовин Ірина Білик визнала Росію країною агресором. Не розуміємо, чому потрібно було так довго затягувати», – зазначив учасник акції Антон Петровський (активіст «Добровольчого руху ОУН»).

Активісти пропустили прихильників Ірини Білик на концерт.

Напередодні активісти пояснили свої наміри блокувати концерт тим, що Ірина Білик 2015 року відвідала Крим через Російську Федерацію, порушивши та зневаживши українське законодавство. Крім того, 2017 року відвідала ювілей Філіпа Кіркорова, що відбувався у Кремлівському палаці.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв