Лише один із десяти українців є суспільно активним – опитування

364
87% не долучаються до громадської діяльності

87% громадян України під час опитування заявили, що не долучаються до громадської діяльності.

Про це свідчить дослідження, проведене фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Усього 7% опитаних зазначили, що залучені до громадської діяльності. Трохи активнішою вважає себе молодь – понад 10% опитаних сказали, що залучені до громадської активності. Найменший рівень залученості спостерігається на сході країни – лише 2%.

85% опитаних вказали, що не є членами жодних громадських об’єднань.

Дослідження продемонструвало, що старші респонденти частіше є членами релігійних об’єднань, а молодші частіше беруть участь у громадських  організаціях. Членами ж профспілок переважно є люди середнього віку.

Крім того, опитування зафіксувало, що населення невисоко оцінює розвиток громадянського суспільства в Україні. Так, близько третини опитаних оцінили його рівень як середній, і стільки ж як загалом низький.

Дослідження проведено з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2004 респонденти віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв