Наші підводні човни здатні знищити Росію в разі атаки на США – Пентаґон

1100
Ґайтен попередив Кремль: США можуть знищити Росію

Очільник Міністерства оборони США звернулися до Росії з сильним застереженням про те, що Вашинґтон як і раніше здатний відповісти, незалежно від того, які Кремль має у своєму розпорядженні ядерні озброєння.

Про це повідомляє Голос Америки.

Ці заяви прозвучали під час бюджетних слухань в комітеті Палати представників із питань збройних сил у відповідь на запитання законодавців стосовно твердження президента Росії Владіміра Путіна про те, що його країна володіє арсеналом нових, «нездоланних» ядерних озброєнь.

«Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому», – заявив очільник Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Ґайтен.

«Вони не можуть нічого зробити, крім масивної атаки проти нашої країни, на яку ми не змогли б відповісти. До речі, вони не знають, де перебувають наші підводні човни, а вони здатні знищити їхню країну, якщо ми підемо цим курсом», – підкреслив військовий.

Напередодні, виступаючи з щорічним посланням до Федеральних зборів, Путін розповів про новітні види російської ядерної зброї, враховуючи крилату ракету з ядерною енергетичною установкою, лазерну зброю, безпілотний підводний апарат з ядерної енергоустановкою і нову гіперзвукову ракету. Виступ Путіна ілюструвався комп’ютерним відео, яке нагадувало мультик, на якому зброя знищувала американську Флориду. При цьому російський лідер підкреслив, що нова російська ядерна зброя буде невразлива для американських систем протиракетної і протиповітряної оборони.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв