Олександр Аронець: Націоналісти не допустять в Україні голосування за президента Московії

978
Блогер Олександр Аронець

Націоналісти не допустять в Україні голосування за президента Московії!

Об’єднані сили націоналістів – ВО «Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус» – не допустять в Україні голосування за президента Московії.

18 березня 2018 року на Московії обиратимуть президента, точніше – переобиратимуть на новий термін Владіміра Путіна. У цей день – в четверту річницю анексії Криму – в дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні (у Києві, Харкові, Одесі та Львові) з 8:00 до20:00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово перебувають в Україні, – взяти участь у цьому фарсі.

Українські націоналісти вважають це неприпустимим з позицій здорового глузду і моралі, адже Кремль проводитиме так звані вибори свого президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. Саме тому українські націоналісти не допустять в Україні голосування за президента Московії.

В Україні агресор не повинен отримати жодного голосу на виборах президента Московії! Якщо цього не розуміє тимчасова влада України – то саме ми, українські патріоти, прийдемо і проконтролюємо, щоби цього дня ніхто не потрапив до дипломатичних установ Московщини. Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та «коридор ганьби».

Для всіх очевидно: кожен, хто голосує, підтримує загарбання українських земель.

Закликаємо українців приєднуватись і не допустити ганебного для України голосування!

Початок – 8:00. Тривалість – 12 годин (до закриття виборчих дільниць). Біля всіх дипустанов Московії в Україні.

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв