Нідерланди прагнуть якнайшвидше вирішити долю безвізового режиму для України

263
Постійний представник головуючих у Європейському Союзі Нідерландів Пітер де Ґойер заявив, що держава прагне якомога швидше внести на розгляд Ради ЄС питання щодо надання Україні безвізового режиму.

За словами де Ґойера, влада Нідерландів уже протягом кількох місяців внесе на розгляд Ради ЄС пропозицію Європейської комісії щодо візової лібералізації для України − передає УНІАН. 
25 квітня цього року в Європарламенті під час засідання Комітету Асоціації Україна-ЄС високопосадовець повідомив, що нині законодавчу ініціативу Європейської комісії обговорюють держави-члени організації.
«Я розраховую, що ми проведемо ще пару раундів обговорення. Як президенство ми ставимо собі за мету спростити цей процес і чекаємо відкритої й конструктивної дискусії в робочій групі і в Комітеті постійних представників для того, щоби внести це питання на розгляд Ради як можна швидше, протягом наступних кількох місяців», − наголосив дипломат.
Постпред Нідерландів у Євросоюзі пообіцяв, що буде зроблено все можливе, аби проголосували якомога більше країн, оскільки для ухвалення позитивного рішення необхідна кваліфікована більшість голосів.
Нагадаємо, 20 квітня 2016 року Європейська комісія у своєму висновку щодо України заявила, що держава досягнула необхідного прогресу і запровадила всі потрібні реформи. Відповідно, Єврокомісія оголосила про подання законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України.

Коментарi

Коментарiв