НАТО і ЄС не є загрозою для Кремля, − Обама

345
Президент США Барак Обама висловив думку, що Президент Російської Федерації дарма сприймає Альянс і Європейський Союз як загрозу могутності його державі.

В інтерв’ю телеканалу CBS Обама зазначив, що вважає міграційну кризу проблемою не лише країн Європи, але і проблемою Сполучених Штатів Америки. На його думку, цей процес  сприяє зростання рівня правового націоналізму в європейських державах, що, у свою чергу, негативно позначається на єдності ЄС у цілому, а інколи це використовують у своїх інтересах політики «на кшталт Путіна».
«Путін у цілому сприймав НАТО, Європейський Союз, трансатлантичну єдність як загрозу російській могутності. Я вважаю, що він помиляється на цей рахунок. Я вказав йому на те, що сильна і об’єднана Європа у співпраці з сильною, орієнтованою на зовнішній світ Російською Федерацією – це правильний рецепт. Досі його не вдалося в цьому повністю переконати», – наголосив американський лідер.
Додамо, нещодавно Президент РФ заявив, що вважає основною проблемою європейських країн відмову щодо відстоювання власних інтересів і віддачу частини свого суверенітету Сполученим Штатам. Крім того, він висловив побоювання щодо іноземних фондів в освітніх проектах у Російській Федерації, які нібито «є надзвичайною небезпекою».
«У нас дошкільним і шкільним вихованням займаються всі, хто завгодно: фонди якісь іноземні лізуть, когось фінансують. Це надзвичайно небезпечна річ», – заявив російський лідер.

Коментарi

Коментарiв