«Правий сектор» готує переворот у Москві, − Генпрокурор РФ

184
Генеральний прокурор РФ Юрій Чайка заявив, що впевнений в інформації щодо наміру представників «Правого сектора» влаштувати переворот у Російській Федерації.

26 квітня поточного року Чайка звинуватив представників «ПС» у тому, що вони нібито намагалися організувати масові заворушення в Москві в рамках підготовки до державного перевороту в Російській Федерації. Про це Генпрокурор заявив у свій доповіді, повний текст якої він проголосить 27 квітня під час засідання Ради Федерації − інформують РИА Новости. 
«Заблоковано доступ до сторінок в соціальній мережі «ВКонтакте», за допомогою яких прихильники українського націоналістичного угруповання «Правий сектор» робили спроби організації масових заворушень і несанкціонованих публічних акцій із метою здійснення державного перевороту в Російській Федерації», − заявив російський високопосадовець.
Додамо, 18 квітня 2016 року співголова організації «Права справа» Дмитро Снєгирьов повідомив, що на тимчасово окупованих територіях Луганської області зафіксована активність підрозділів «Народної міліції ЛНР» і регулярних частин Збройних Сил РФ, не пов’язаної з проведенням планової ротації. Причинами цього були чутки щодо перекидання українською стороною підрозділів «Правого сектора» й батальйону «Донбас» до лінії зіткнення.

Коментарi

Коментарiв