США пообіцяли Україні зберегти санкції проти Росії

199
Під час виступу на Ґанноверському ярмарку Президент США Барак Обама заявив, що його держава не має наміру змінювати свою політику щодо Російської Федерації у зв’язку з її агресією до України.

«Російська агресія грубо порушила суверенітет і територіальну цілісність незалежного європейського народу України. Це нервує наших союзників у Східній Європі, загрожує нашому баченню єдиної, вільної і мирної Європи. І це, схоже, ставить під загрозу прогрес, який був досягнутий із моменту закінчення «холодної війни», − цитує Голос Америки Обаму.
Президент США також зазначив, що приклад України є зразком прихильності американської держави й Заходу в цілому до захисту права різних народів на своє самовизначення.
«Подібно до того, як ми твердо відстоюємо власну безпеку, ми повинні підтримувати базові принципи світового порядку, в тому числі, принцип, згідно з яким такі держави, як Україна, мають право вибирати свою власну долю», − наголосив американський лідер.
Він також наголосив, що хоче підтримувати хороші політичні відносини з Російською Федерацією, проте Штати не скасовуватимуть санкцій проти РФ доти, доки вона не виконає в повному обсязі Мінські домовленості.

Коментарi

Коментарiв