Шустер оголосив голодування через заборону працювати в Україні

209
Відомий телеведучий Савік Шустер 26 квітня оголосив голодування на знак протесту щодо анулювання дозволу на його роботу в Україні.

Лівий берег нагадує, що Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл ведучого на роботу в Україні, мотивуючи це зверненням Державної фіскальної служби. Представник відомства заявив, що проти громадянина Канади Шустера відкрили кримінальне провадження, що є підставою для ухвалення відповідного рішення.
До цього Шустер працював в Україні ще з 2005 року. Нині він веде політичне ток-шоу на телеканалі 3S tv. Восени минулого року щодо ТОВ «СавікШустерСтудія» після податкової перевірки відкрили кримінальне провадження у зв’язку з підозрою в ухилянні податків. Телеведучий назвав це політичним замовленням проти нього.
«Я оголошую голодування до того часу, поки мені не повернуть право працювати в європейській країні з назвою Україна. Я в Європі народився, я в Європі жив, я в Європі отримав освіту, я Європу дуже люблю. Я за ці цінності готовий віддати дуже багато. Я буду голодувати, поки ці особи не змінять своє рішення», − заявив Шустер.
Його заяву підтримав і генеральний директор телеканалу 3stv Павло Єлізаров який оголосив, що приєднується до Шуcтера на знак прагнення до збереження свободи слова в Україні.
На інцидент уже відреагував Президент України Петро Порошенко, який пообіцяв якомога швидше вирішити конфлікт і «захистити свободу слова в будь-яких її проявах».

Коментарi

Коментарiв