ЄС несподівано відтермінував саміт із Україною

160
Кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозв’як повідомив, що ЄС вирішив відтермінувати саміт із Україною у зв’язку з призначенням нового Кабінету Міністрів.

«Саміт Україна-Європейський Союз, запланований на 19 травня 2016 року у Брюсселі, відтермінували. Українському урядові необхідно більше часу для проведення реформ», − написав у своєму Twitter журналіст.
Поки немає інформації щодо точної дати проведення саміту.
Раніше Президент України Петро Порошенко запевнив, що домовився з європейськими партнерами щодо дати проведення саміту – 19 травня. Після переговорів з главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером і президентом Європейської ради Дональдом Туском у Брюсселі 17 березня український лідер висловив сподівання щодо регулярного проведення самітів із ЄС.
Додамо, незважаючи на провальний референдум у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, 20 квітня 2016 року Європейська комісія у своєму висновку щодо української сторони заявила, що вона досягнула необхідного прогресу і запровадила всі потрібні реформи. Відповідно, Єврокомісія зробила законодавчу пропозицію щодо візової лібералізації для України з країнами ЄС. 

Коментарi

Коментарiв