Активісти влаштували протест під будинком Авакова (фото, відео)

345
Протестувальники вимагають відставки Авакова

11 березня активісти влаштували автопробіг до будинку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Учасники акції виступають проти сваволі представників МВС, зокрема, ідеться про силовий розгін наметового містечка під Верховною Радою.

Активісти прибули до «Фортеці», де, за інформацією журналістів, мешкає очільник МВС Арсен Аваков. «Фортеця» є комплексом спеціальних об’єктів відомства із особливим режимом діяльності.

Одночасно українці повинні вийти на пікет в Італії, а саме – під закордонну віллу Авакова, яку він придбав у 2017 році – передає Громадське.

Учасники акції звинувачують Авакова у провалі реформ, корупційних схемах із закупівлею рюкзаків для МВС, а також придбанні багатотисячної нерухомості закордоном.

Акція проти «свавілля силовиків» з-під будинку АваковаДжерело трансляції hromadske.ua

Опубліковано 24 Канал 11 березень 2018 р.

Акція біля будинку міністра внутрішніх справ Авакова проти свавілля правоохоронної системи!

Опубліковано РУХ НОВИХ СИЛ 11 березень 2018 р.

Під будинком міністра протестувальники вимагають відставки Авакова. Також кілька десятків людей розгорнули плакати, підняли прапори України та вигукують гасла із претензіями до МВС.

Учасники акції скандують «Аваков, виходь!». Також на місце протесту привезли рюкзаки МВС.

Журналісти на місці події підкреслюють, що там присутні представники правоохоронних органів, переодягнені у темний цивільний одяг. Вони знімають на відео перебіг акції.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв