Одіозний Кива оприлюднив довідки щодо свого психічного здоров’я

239
Одіозний начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива після звинувачень у психічній неврівноваженості оприлюднив відповідні довідки.

Раніше 112 повідомляв, що 1 квітня поточного року Кива був зобов’язаний пройти тестування задля оцінки благонадійності, проте цього не відбулося, оскільки він у цей час нібито був у відрядженні у Хмельницькій області.
Крім того, начальник Департаменту протидії наркозлочинності не пройшов переатестацію до нової поліції нібито у зв’язку з хворобою. На запитання щодо готовності пройти тестування на детекторі брехні Кива запитав, «а чи готовий поліграф пройти його».
«Я вивертаю себе навиворіт. 4 місяці я проходив різні комісії у різних медустановах, щоб поставити крапки над «і». Я роблю це для вас, щоб закрити цю тему і припинити можливість маніпулювати вашою думкою. Повірте, вони роблять це заради грошей і брудних замовлень. Їм подібні – це помічники зла», – написав у своєму Facebook чиновник, прикріпивши медичні довідки.
Серед опублікованих документів є довідка про відсутність незнятої чи непогашеної судимості, консультаційний висновок про відсутність психічних розладів, довідка про невизнання інвалідом, висновок згідно з результатами психологічного обстеження, довідка про придатність до військової служби, лист виконуючого обов’язки головного лікаря Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру на ім’я Киви про те, що він не перебуває на обліку в цій установі.
Також він оприлюднив лист директора Інституту неврології, психіатрії та наркології НАМН України Петра Волошина на ім’я міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в якому очільник інституту назвав «грубою фальшивкою» опублікований раніше у ЗМІ консультаційний висновок про наявність у Киви другої групи інвалідності та психічного захворювання.

Коментарi

Коментарiв