Чому Трамп звільнив держсекретаря: думка експерта

363
Політолог пояснив, чому Трамп міг звільнити Тіллерсона

Призначення директора ЦРУ Майкла Помпео Державним секретарем США замість Рекса Тіллерсона позначиться зміною політики щодо Росії. Таку думку висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

За словами Постоловського, політика Білого дому щодо Кремля після призначення Помпео стане більш ефективною, суто проамериканською.

Помпео, підкреслює фахівець у коментарі 24, був директором ЦРУ при президенті Джорджеві Бушу і зарекомендував себе як дуже професійний розвідник.

На думку експерта, відставку Тіллерсона можна пояснити тим, що за рік з моменту його призначення США на світовій арені не вдалося досягти важливих перемог – ні на Близькому Сході, ні в питанні Північної Кореї, ні у відносинах з Росією.

«Тіллерсон багато часу пропрацював у Росії. На тлі скандалу щодо втручання Росії у вибори президента США, справ проти екс-керівника штабу Трампа Манафорта і загалом звинувачень самого Трампа у зв’язках і симпатіях до Путіна – це може бути компромісне рішення, щоб змінити громадську думку і розрядити ситуацію», – стверджує політолог.

Вочевидь, додав він, відносини США з Росією будуть одним зі стратегічних напрямків нового Держсекретаря Помпео. Зокрема, стратегія щодо Росії буде більш ефективною.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв