Луценко проситиме у Ради дозволу на арешт Савченко

395
Луценко проситиме дозволу на арешт Савченко, якщо вона проігнорує допит

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обіцяє внести до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко у разі її неявки на допит до СБУ 15 березня.

Про це Луценко сказав у коментарі журналістам – передає УНІАН.

«Якщо завтра з 11:00 до 12:00 пані Надія Савченко не прибуде на допит до слідчого з поясненнями, які, ймовірно, дадуть іншу картину, тоді я змушений буду зробити такий крок. Я розумію, що вона знаходиться за кордоном. Тим не менше, сучасні транспортні засоби дозволяють прибути завтра на допит в дуже важливій для всієї державі справі», – підкреслив очільник ГПУ.

«Іще раз повторюю: якщо завтра вона не прибуде до слідчого, я змушений буду внести подання, з тексту якого ви все зрозумієте… Подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт», – зазначив Луценко.

За його словами, без рішення парламенту на зняття недоторканності з народного депутата правоохоронні органи «сильно зв’язані» у своїх діях.

«Ми повідомили у належний законом спосіб народного депутата, з усією повагою ставлячись до закордонного відрядження діючого народного депутата Савченко, хоча вона і не є членом офіційної делегації у Європарламенті. Водночас державний інтерес диктує нам наполегливе прохання їй прибути на допит», – стверджує Генпрокурор.

Також він додав, що 14 березня Савченко на допит до СБУ не прибула, «як і не прибула на засідання Європарламенту, яке вона вчора відвідувала. За орієнтовними даними, вона знаходиться в Іспанії».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв