Адвокат Савченко анонсував процедуру її видачі

245
27 квітня цього року один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін повідомив про початок процедури її видачі.

«Заяву Савченко про її згоду на видачу для відбування покарання в Україні я отримав ще 7 квітня і тоді ж передав Мін’юсту України, який зробив запит на адресу Міністерства юстиції Росії відповідно до конвенції 1983 року про видачу засуджених», − цитує РБК-Україна адвоката.
27 квітня українка отримала документацію для оформлення процедури видачі. Цей факт є доказом того, що процес дійсно розпочався. Фейгін нагадав, що, згідно з вищезгаданою конвенцією, рішення про передачу Савченко для відбування покарання в Україні ухвалюватиме суд.
Адвокат поки не змін назвати дату засідання, оскільки ще потрібне процесуальне рішення щодо того, який саме суд розглядатиме це питання. За його словами, резолюцію має затверджувати суд за місцем відбування покарання, проти Савченко поки що не етап овали до колонію. Відповідно, її справу можуть розглянути за місцем перебування в СІЗО.
«Савченко заповнила документи: заяву, біографічні дані й інше. Як сказав начальник тюрми Калганов, вони необхідні для екстрадиції. Їй сказали, що ці документи, за процедурою, необхідно заповнити саме для цього. Будемо сподіватися, що це так», − наголосила сестра засудженої українки Віра Савченко.

Коментарi

Коментарiв