Виникла загрозлива ситуація – у ВРУ пояснили, чому Савченко вигнали з парламенту

607
Савченко стверджує, що її не виганяли з парламенту

Народний депутат, представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко заявила, що Надію Савченко сьогодні вивели з сесійної зали Верховної Ради, оскільки за її участю виникла певна загрозлива ситуація – передає УНІАН.

Про це Луценко розповіла, відповідаючи на запитання журналістів, чи нададуть Савченко слово на засіданні ВРУ для пояснення своєї позиції.

«Я думаю, що кожен депутат має право на виступ, кожен депутат має право на слово у Верховній Раді. Якщо Надія Савченко попросить це слово, то, беззаперечно, вона буде мати право на виступ, право на пояснення, як і кожен народний депутат», – зазначила представниця Порошенка.

«Ви ж знаєте, її вивели сьогодні із зали, була певна ситуація, яка носила ознаки загрози для оточуючих. Надію Савченко попросили вийти з зали», – додала Луценко.

У кулуарах парламенту нардепи стверджують, що Савченко нібито принесла у ВРУ гранату, однак жоден співрозмовник не підтвердив, що особисто бачив цей вибуховий пристрій або будь-яку іншу зброю.

Водночас сама Савченко спростувала, що її виводили з зали парламенту – пише 112.

«Закінчилася практично робоча сесія. Я прийшла, розписалася, щоб отримати зарплату. Я зайшла в зал, відпрацювала, послухала, яке розглядається питання. Я вийшла з зали, зараз знову повернулася в зал, для того, щоб розписатися, отримати зарплату, повернутися в зал. І все», – запевнила депутатка.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв