Британія готує новий дипломатичний удар по Росії – ІноЗМІ

1016
Велика Британія може завдати нового удару по Росії

У Великої Британії є «план Б» на випадок, якщо Кремль продовжить проти неї жорстокі та агресивні дії.

Відповідно до інформації The Independent, уряд Великої Британії підготував список із іменами інших російських дипломатів, яких вишлють, якщо Кремль «непропорційно відреагує на заходи, оголошені Терезою Мей проти РФ у зв’язку із отруєнням подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії».

«Хоча ми (Британія – ред.) оголосили відповідь, подальші варіанти не виключаються. За необхідності можуть бути задіяні економічні, дипломатичні, законодавчі заходи і засоби у сфері безпеки. Якщо ми не відчуємо, що здійснені кроки не подіяли належним чином і не змінили поведінку Кремля – ​​ми знову вивчимо їх і переглянемо», – стверджує джерело видання.

Окрім цього, щодо російських багатіїв будуть розпочаті розслідування, які можуть призвести до звинувачень у фінансових злочинах. Розглядатимуть і нові закони для протидії шпигунству.

«Хоча питання про запуск Британією кібератак проти Росії не розглядається, однак будуть посилені наявні заходи щодо боротьби з російською пропагандою», – ідеться у статті.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв