Марина Данилюк: Феєричні промови Надії Савченко мають дві мети

602
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Феєричні спічі Наді Савченко мають дві мети.

  1. На будь-яке звинувачення в підготовці терактів і держперевороті розказуй про снайперів, яких водить за собою Парубій або Турчинов із Пашинським.

«Я бачила, як Парубій заводив снайперів в готель «Україна», – продовження улюбленої байки Москви про самовідстріл на Майдані. На недавню річницю введення окупаційних військ її озвучило опудало легітимного Януковича. Увірувавших у цю байку дуже багато: адепти Мураєва, любителі конспірологіі, просто люди без власних думок, яких тотальна більшість – і це факт психології. Є лідери і творці думок, а є гаврики, які із задоволенням поїдають цей фаст-фуд)

  1. Надя утверджує думку, що підрив Ради – це нормально. Військовий переворот це те, чого якраз не вистачає і так добре підкошеній війною країні. Заклики Наді взяти та підірвати Раду, як би ми не любили депутатів, погана теза. Бо якраз те, що ту ж попередню гібридну Паду не взяли під запоребриковий контроль і Рада швидко вирулила із пиз*еця та безвладдя 18-20 лютого 2014 року. Інакше федеративним округом і Л/ДНР могли б бути не лише Крим і кусень Донбасу, а й вся Україна.

P.S. Я тут шукала різні цікаві коментарі для своїх ефірів на «Еспресо», як легко можна дурманити людей героїчними образами, маніпулюванням національними символами і образами Жанни д‘Арк. Елементарні знання соціології, психології і сценарної майстерності в руках політтехнологів і ЗМІ дають фантастичні результати. Три місяці агресивної кампанії – і зірку героя та депутатство отримала в навіть пачка тампонів)

Джерело: Марина Данилюк

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв