Бойовики «ДНР» укотре зірвали обмін полоненими

225
Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що 27 квітня бойовики вкотре зірвали обмін полоненими.

За словами Геращенко, згідно з попередніми домовленостями українська сторона планувала видати бойовикам із нагоди Великодня 50 полонених, у той час як терористи так званої ДНР повинні були відпустити 25 заручників. 
«Ми наполягали на їх звільненні до Великодня і готові були передати другій стороні 50 осіб. Але досі ні ОБСЄ, ні Віктор Медведчук, який також працює в гуманітарній групі, ні я, ні Служба безпеки України не отримали жодної відповіді на наші списки і пропозиції», − наголосила дипломат.
27 квітня під час засідання гуманітарної підгрупи Геращенко наголосила, що ватажки псевдореспбуліки «підло зірвали обмін». 
«Представники ОРДЛО вимагали обговорювати тему газу, що не має жодного відношення до гуманітарної проблематики, потім заявили, що вони дадуть відповіді на наші пропозиції після свят, не раніше 12 травня! Пізніше оголосили, що вимагають звільнити терористів, причетних до терактів в Одесі й Харкові, а натомість нам передадуть список заручників, в якому нам відомо тільки 7 прізвищ, і немає всіх тих героїв, за звільнення яких ми боремося вже рік. Вкидали все нові й нові домашні заготовки, відкидали всі пропозиції звільнити хоча би 7 заручників, яких вони готові передати», − написала у своєму Facebook високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв