«На голову не налазить»: як світ реагує на скандал із Савченко

1963
Західні журналісти шоковані скандалом навколо Савченко

Західних журналістів і оглядачів приголомшила ситуація, що склалася довкола народної депутатки Надії Савченко.

Про це пише Голос Америки.

«Досі не можу сприйняти як належне те, наскільки божевільною є історія навколо Савченко. Це просто як серіал «Батьківщина» по-українськи, тільки страшніше. Який жах!» – прокоментував ситуацію Оскар Горчинський із видання Wirtualna Polska.

За словами оглядача-міжнародника Леоніда Рагозіна, кремлівські пропагандистські видання, бувало, жартували, що України пошкодує про повернення Надії Савченко з російського полону: «Тепер генпрокурор звинувачує її у плануванні теракту в українському парламенті. На голову не налазить».

Неодноразово західні журналісти ставили ситуацію з Савченко в один ряд із видворенням з України екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

«Якими будуть наслідки політичного переслідування інакодумців Саакашвілі та Савченко – консолідація чи підрив «ліберальної демократії» в Україні? Підозрюю, що останнє», – підкреслив доцент університету Ноттінгема Адам Свейн.

Те, що причиною проблем Савченко може бути боротьба влади із опозицією, допускає і канадський журналіст Джастін Лінґ: «Це легітимне розслідування злочину, чи спроба Порошенка позбавитись конкуренції? Ще побачимо».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв