Радбез ООН анонсував засідання у зв’язку з погіршенням ситуації в Україні

236
Президент України Петро Порошенко повідомив, що 28 квітня цього року відбудеться засідання Ради безпеки ООН у зв’язку з відповідним зверненням глави держави щодо погіршення ситуації на Донбасі.

Глава держави заявив, що засідання відбудеться о 22.00 за київським часом 28 квітня поточного року завдяки ініціювання українською місією при Організації Об’єднаних Націй відповідно до доручення Порошенка.
За його словами, причинами перемовин є погіршення ситуації щодо безпеки на територіях тимчасово окупованого Донбасу й невиконання Російською Федерацією Мінських домовленостей.
ТСН нагадує, що під час спільної прес-конференції канцлера Німеччини Анґели Меркель і Президента США Барака Обами сторони наголосили на необхідності повноцінної реалізації Мінських домовленостей, оскільки без цієї умови неможливе урегулювання конфлікту на Донбасі.
Розчарування темпами виконання домовленостей висловив і глава Міністерства закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр. Крім того, на його думку, на Сході України необхідно організувати вибори, оскільки це дозволить розпочати роботу демократичним обранцям.

Коментарi

Коментарiв