Витрати на Донбас спричинять крах режиму Путіна, − журналіст

266
Український журналіст, політичний аналітик Віталій Портніков висловив думку, що ситуація на Донбасі наближає падіння політичного режиму Президента РФ Владіміра Путіна.

«Те, що дійсно виглядає нині реалістичним і відповідає нашим інтересам − це «заморожений конфлікт» із збереженням російського контролю над Донбасом, російських витрат на Донбас і санкцій проти Російської Федерації. Все це послаблює державу-агресора, наближає її до краху політичного режиму», − цитує 24 аналітика.
Він також спрогнозував, що врешті-решт російська влада почне робити все, аби позбутися від окупованих українських територіях, до того ж, уже на умовах нашої держави, а не на умовах Кремля.
Уже російський політолог Дмітрій Орєшкін нещодавно пояснив, чому рейтинг Путіна серед російського населення поступово знижується. Він нагадав, що Президент РФ мав три хвилі популярності, одна з яких була саме під час початку окупації Донбасу.
«У мілітаризованій, спрощеній і зведеній у чорно-біле протистояння суспільній свідомості «наш» лідер завжди буде дуже популярним, чого не скажеш про мирні умови. Весь досвід Путіна підтверджує це. У нього було три сплески популярності: перемога над Чечнею, над Грузією, а тепер − над Україною (і «Крим наш»). Ці перемоги багато в чому віртуальні. Те, що ми отримали в Чечні, − далеко не переможний результат. Те, що отримали в Грузії, − перемога тільки в умовах інформаційної ізоляції, тому що грузини прагнуть до НАТО і ЄС із тією ж силою, що і раніше. В Україні Путін зовсім програв, повністю втратив її і, як ніколи, віддалив від Росії», − зазначив експерт.

Коментарi

Коментарiв