РФ може на півроку ув’язнити сестру Савченко

260
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що її сестрі загрожує півроку ув’язнення.

Відповідно до статті Кримінального кодексу Російської Федерації, що намагаються інкримінувати Вірі Савченко, максимальний термін арешту, який їй загрожує, − 6 місяців. Сестра льотчиці звинуватили в неповазі до чеченського суду, де вона виступила в якості громадського захисника українських політичних в’язнів Станіслава Клиха й Миколи Карп’юка. 
УНІАН нагадує, що ввечері 27 квітня Віру Савченко не випустили з території РФ. Ситуацію прокоментував інший адвокат її сестри, Ілля Новіков: 
«Їй сказали, що вона перебуває у федеральному розшуку через образу судді. Оскільки вона перебувала в машині з дипломатичними номерами, прикордонники не змогли її затримати. Чесно кажучи, консули фактично її відбили в прикордонників».
На думку самої Савченко, цей інцидент є черговою спробою тиску на її сестру: «Певно, вони Надію не хочуть відпускати і шукають додаткові важелі тиску на неї. На нас тиснуть одна одною».
Пізніше ЗМІ поширили інформацію про те, що Російська Федерація дозволила Вірі Савченко покинути території РФ і повернутися до України. Крім того, правоохоронці підтвердили, що її оголосили у федеральний розшук.

Коментарi

Коментарiв