Гройсман закликав кардинально змінити податкову систему

253
28 квітня під час зустрічі із представниками вітчизняного й іноземного бізнесу за участю Президента України Петра Порошенка Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав владу створити нову податкову систему.

На думку новопризначеного глави Кабінету Міністрів України, нова податкова система повинна бути максимально простою, постійною, позбавленою популізму. Крім того, вона повинна дати бізнесовій галузі час на адаптацію до нових умов.
«Ми маємо повернутися до дискусії щодо нової податкової системи і повинні дати відповідь на деякі питання: вона повинна бути простою в розумінні і має бути сталою. Найголовніше, що ми маємо її ухвалити не за день до Нового року, а маємо дати час для адаптації бізнесу, для адміністрування. Вона не має бути популістською. Це ті параметри, над якими ми будемо працювати», − цитує Укрінформ Гройсмана.
Він також зазначив, що це питання уряд уже обговорив із представниками Стратегічної групою радників із підтримки реформ в Україні. Крім того, цю ініціативу підтримав Президент.
За словами Прем’єр-міністра, він уже має чимало розробок і планів щодо цього питання. Крім того, він сподівається на можливість ухвалення консолідованого рішення й підтримку змін у податковій галузі Верховною Радою України.

Коментарi

Коментарiв