Самогубство льотчика ЗСУ: в аеропорту Миколаєва заявили про тиск очільника області на Волошина

664
Владислав Волошин застрелився у власній квартирі

Заступниця в. о. очільника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина, який наклав на себе руки, Аліна Коротич заявила, що на нього тиснули посадовці облдержадміністрації на чолі з головою області Олексієм Савченком.

Про це співробітниця Волошина розповіла у коментарі Громадському.

Нагадаємо, 18 березня у Миколаєві застрелився 29-річний легендарний льотчик АТО Владислав Волошин, якого свого часу Росія брехливо звинуватила у збитті малайзійського боїнга. Наступного дня була опублікована переписка Волошина з одним із його друзів, у якій ідеться про складні відносини льотчика з очільником Миколаївської ОДА Олексієм Савченком.

Так, Коротич запевнила, що останні два тижні Волошин вів перемовини з Миколаївською облдержадміністрацією.

«Були якісь перемовини з облдержадміністрацією, щодо підписання акту виконаних робіт, стосовно терміналу. Тих робіт, які вже були виконані. Але тендеру фактично не було, його скасували. Це незаконно, тому він не погоджувався», – підкреслила вона.

Довідка. Владислав Волошин – військовий льотчик Повітряних сил ЗСУ. Учасник бойових дій на Сході України, здійснив 33 бойових вильоти. З грудня 2017 року був в. о. гендиректора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт». Волошин був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом «Народний Герой України» та почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв