ЄС не визнає вибори президента Росії в окупованому Криму

281
У ЄС не визнають виборів президента Росії в окупованому Криму

Європейський Союз заявив про невизнання проведення Росією виборів президента 18 березня на території анексованого Криму.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву Європейської служби зовнішньої діяльності.

Зазначимо, що вибори президента пройшли в Росії 18 березня і за результатами підрахунку 99,81% голосів перемогу здобув чинний очільник РФ Владімір Путін.

«Євросоюз не визнає нелегальну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією, і тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові», – підкреслили в ЄС.

У заяві також наголошується, що спостерігачі від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, включно з представниками від країн-членів ЄС, не здійснювали жодного моніторингу на окупованих територіях України.

«ЄС залишається непорушним у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України», – зазначили у Європейській службі зовнішньої діяльності.

При цьому, беручи до уваги попередні оцінки міжнародно визнаної спостережної місії ОБСЄ, Євросоюз наголосив на тому, що президентські вибори в Росії пройшли під повним правовим і політичним контролем та тиском на опонентів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв