Порошенко підтримав Шокіна щодо мого звільнення, − Сакварелідзе

282
Колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив, що на його звільнення вплинула позиція Президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, 29 березня поточного року Верховна Рада України затвердила рішення про відставку одіозного глави ГПУ Віктора Шокіна, який перед цим встигнув звільнити свого заступник Давида Сакварелідзе, з яким у нього довго тривав конфлікт.
В інтерв’ю Фокусу екс-заступник Генерального прокурора висловив думку, що на його звільнення вплинула позиція Порошенка, оскільки він підтримав Шокіна, який тривалий час виступав проти будь-яких змін і реформ у системі прокуратури.
«Наприклад, більшість керівників у створеному нами управлінні з реформування, яких ми набирали через конкурс поза системи і які супроводжували конкурсний відбір у місцеві прокуратури, написали заяви про звільнення. Це безпосередньо ті люди, призначення яких особисто прискорював і домагався сам Президент, поки команда Шокіна не зробила все можливе, щоб із системи видавити взагалі», − зазначив Сакварелідзе.
Крім того, він наголосив, що глава держави під час особистих зустрічей обіцяв допомогти йому уникнути звільнення, проте цього так і не відбулося.
«Я попросив Президента про підтримку. Сказав, що мою команду звільняють. Він обіцяв підтримати мене і зупинити звільнення. Говорячи про протести під стінами ГПУ, Порошенко поцікавився, чи не буду я звільнятися і брати участь у процесах вже як політик. Я відповів, що не збираюся цього робити, але якщо у Порошенка є таке бажання, він може мене звільнити, оскільки сам запросив мене до України», − наголосив колишній заступник Генерального прокурора.

Коментарi

Коментарiв