Сергій Якимчук: Що буде з Надею Савченко

653
Сергій Якимчук, блогер, активіст

Що буде з Надією Савченко?

Та нічого хорошого. Недоторканість знімуть звичайно, про арешт не проголосують – засцять… Згадайте як за часів радянської окупації всіх дисидентів та неугодних владі визнавали шизофреніками і душевно хворими – перевірена тактика.

Тому, я думаю, давитимуть на психологічну експертизу і визнавати її психічно хворою і відповідно непідсудною, тому, як наслідок – потім позбавлять депутатства тощо… можуть і Героя забрати, хтозна.

Ну самі подумайте, бо всі депутати вже просто другий день в шоці:

Хіба може здорова людина, трудяга, і при здоровому глузді мати бажання розстріляти своїх любимих депутатів з міномета та ще й закидати гранатами і добивати з автоматів?!

Ну як узагалі може прийти в голову звичайному зачуханому чи то токареві чи то муляру-штукатуру, чи то охоронцю чи торговому агенту і вчителю взяти і вбити прекрасного молодого Алєксєя Ганчярєнка, галантного Пашинського чи мужнього Вінника або підірвати добродушного Борислава Розенблата, імпозантного Вілкула та інших професійних рейдерів, корупціонерів, агентів, казнокрадів тощо?! Та, в кінці-кінців, виникає здорове.

І просте запитання: ЗА ЩО НЕНАВИДИТЕ?! ЗА ЩО, ТВАРЮКИ?!

Люди, які бажають смерті своїм дорогим депутатам це якісь неврівноважені і хворі потвори, заздрісники, які нічого не досягли в житті – БОЖЕВІЛЬНІ.

І хай всі це знають! І в Законі прописати на майбутнє:

«Хто закликає і виходить на Майдан проти любимої влади і Порошенка – той Рука Кремля, Агент Медведчука! А хто взагалі хоче любиму владу того, ну чікнути, той – Божевільний і його в психушку на пару років!».

А як інакше? Ви ж не хочете щоб Порошенко на вас напав…

Тьфути, млять, не Порошенко, а – ПУТІН, перепрошую за помилку… Путін, Путін напеде! А Порошенко врятує! За два тижні.. чи за два-три президентські терміни, неважливо! Це для вас неважливо, чуєте?

І останнє, перестаньте тут згадувати, що Порошенка в свій час у владу привів Медведчук… Ви це бачили на власні очі? Бачили як він його привів за руку? Бачили? Ні? Отож…

Лохи ви дурні.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв