Екстрадиція Савченко може зірватися через невизнання вини

176
Засуджена в РФ народний депутат України, член ПАРЄ, льотчиця Надія Савченко відмовилася в документах для екстрадицію визнавати свою провину в інкримінованих їй російським судом злочинах.

29 квітня поточного року один із адвокатів нардепа Марк Фейгін повідомив, що його підзахисна відмовилася визнавати свою провину в документації для екстрадиції. РБК-Україна нагадує, що російський суд визнав її винною у вбивстві групи журналістів із РФ і замаху на вбивство терористів. Савченко погодилася лише сплатити штраф у розмірі 30 тисяч рублів, що їй присудили за нібито нелегальний перетин кордону, хоча перевезли її через нього саме російські найманці.
Фейгін також зазначив, що льотчиця заповнила документи для екстрадиції, зокрема йдеться про біографічну довідку, згоду на відбування покарання в Україні й низку опитувань.
«Тим не менш, вона згодна сплатити штраф, призначений їй судом за нібито незаконний перетин кордону, але при цьому вона зазначила, що була незаконно вивезена з території України», – наголосив адвокат.
Нагадаємо, 29 квітня журналіст Сергій Рахманін повідомив, що після переговорів Президента України Петра Порошенка й заступника Державного секретаря США Віктора Нуланд стала відомою ймовірна дата повернення Савченко на українські території – 20 травня 2016 року.

Коментарi

Коментарiв