До клопотання про арешт Савченко додали 240 аркушів додатків

372
Адвокати Савченко оскаржуватимуть рішення суду в разі обрання для неї запобіжного заходу у вигляді триманні під вартою

Адвокати народного депутата Надії Савченко планують оскаржувати рішення суду в разі обрання для неї запобіжного заходу у вигляді триманні під вартою.

Про це вони повідомили в ефірі одного з українських телеканалів.

«Ми з колегою, звичайно, одразу записали, що затримання незаконне. Звичайно, що ми будемо писати заперечення і на задоволення клопотання про арешт. 240 аркушів додатків нам надали до клопотання, будемо вночі з колегою працювати, а завтра все спростовувати», – зазначив один із адвокатів.

За словами захисників, цю ніч Савченко проведе в управлінні СБУ.

Адвокат Дмитро Бугай стверджує, що 23 березня о 9:00 Шевченківський районний суд Києва обиратиме запобіжний захід стосовно народного депутата Надії Савченко.

Раніше прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган у коментарі Укрінформу повідомила, що ГПУ проситиме в суді обрати для народного депутата Савченко запобіжний захід у вигляді арешту без альтернативи внесення застави, «оскільки статті, які інкримінують Савченко, не передбачають іншого запобіжного заходу».

У своєму Facebook Сарган також повідомила, що очільник ГПУ підписав та оголосив підозру Савченко у присутності її адвоката.

22 березня Верховна Рада України дала згоду Генпрокуратурі на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За надання згоди на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності проголосував 291 депутат, затримання – 277, арешт – 268 депутатів за мінімально необхідних 226.

Після голосування Савченко залишила свою картку для голосування працівникам апарату Верховної Ради і вийшла з будівлі парламенту, після чого слідчий Служби безпеки України повідомив Савченко про підозру у підготовці теракту у Києві, вручив пам’ятку підозрюваної особи та запропонував їй пройти до управління СБУ для складання протоколу затримання.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв