Росія вимагає ліквідації АТО в Україні

254
Під час засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі представник РФ Боріс Гризлов вимагав скасування антитерористичної операції.

Російський репрезентант заявив, що Кремль вважає неможливим проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу в тому разі, якщо там триватиме українська антитерористична операція – інформує РИА Новости. 
«Вибори на Донбасі ми повинні проводити згідно зі за стандартами Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Дотримання цих стандартів, очевидно, неможливе в умовах так званої антитерористичної операції. Отже, цейрежим повинен бути скасований, як і економічна блокада південно-східного Донбасу. Не можна одночасно проводити АТО і займатися політичним врегулюванням», – зазначив представник Кремля.
Після засідання 29 квітня представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік констатував, що гуманітарній підгрупі не вдалося досягнути домовленостей щодо звільнення полонених до Великодня, як це раніше планували. Україна обіцяла видати ватажкам бойовиків 50 затриманих, у той час як сепаратисти погодилися віддати 25 українських заручників.

Коментарi

Коментарiв