У ЄС запровадять додаткові заходи проти Росії

259
Деякі держави-члени Європейського Союзу почнуть запровадження додаткових заходів проти Росії

Із наступного тижня деякі держави-члени Європейського Союзу почнуть запровадження додаткових заходів проти Росії на національному рівні на тлі отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля у Солсбері.

Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск після саміту лідерів ЄС у Брюсселі, повідомляє Європейська правда.

«Дії держав-членів ЄС у відповідь на дії Росії можуть початися вже в понеділок (. Я не буду коментувати рішення детально, але за результатами наших вчорашніх дискусій я очікую, що низка країн-членів запровадять додаткові заходи проти Росії. Це означає, що наші дії не завершені», – підкреслив політик.

За його словами, Євросоюзу було важко підготуватися до такої поведінки РФ і надати адекватну відповідь після атаки із застосуванням нервово-паралітичної речовини, адже подібної ситуації раніше не було.

«Наше завдання бути якомога єдиними і нам це вдалося. Відомо, що у нас є різні традиції, різні інтереси, які залежать від географічного розташування, від політичної ситуації щодо Росії. Тому не так легко тримати разом групу з 28 країн», – підсумував Туск.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв