Більшість українців незадоволені роботою Президента, Ради і Кабміну – опитування

763
Українці найбільше незадоволені роботою ВРУ

78,8% опитаних українців не схвалюють роботу Президента Петра Порошенка, 81% – Кабінету Міністрів і 87,5% – роботу Верховної Ради.

Про це свідчить опитування, проведене Центром соціальних досліджень «Софія».

Суспільство вкрай невдоволене тим, як працює керівництво країни, до того ж, цей негатив посилюється.

Так, три чверті (78,8%) опитаних тою чи іншою мірою не схвалюють роботу Петра Порошенка на посаді президента України. Імідж Порошенка як глави держави стрімко погіршується: частка негативних оцінок його діяльності збільшилася з 76,0% у грудні минулого року до 78,8% у березні.

Водночас роботу уряду «категорично не схвалює» або «скоріше не схвалює» більшість опитаних – 81,1%. Причому більше половини (53,1%) респондентів «категорично не схвалює» роботу КМУ.

Особливе невдоволення українців викликає парламент. Роботу Верховної Ради «категорично не схвалює» або «скоріше не схвалює» 87,5% опитаних. «Категорично не схвалює» роботу народних обранців 59,9% респондентів.

Крім цього, українські громадяни дуже критично сприймають розвиток ситуації в країні і політичний курс чинної влади. 70,8% опитаних стверджує, що влада веде державу у неправильному напрямі.

Опитування проводилося з 9 по 16 березня. Було опитано 2 010 повнолітніх мешканців у всіх областях України (на підконтрольній території) методом особистого інтерв’ю. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв